تبلیغات
دانلود رایگان نرم افزار

دانلود رایگان نرم افزار

  • خوش آمدید

 

سلام دوستان !!
من حسین 16 ساله از کرمان مدیر این وبلاگ هستم
هدف من از تاسیس این وبلاگ این بود که به سلیقه خودم بهترین نرم افزار ها رو چه قدیمی و چه جدید جمع اوری کنم و در این وبلاگ قرار بدم تا کسی که به این وبلاگ سر میزنه حد اکثر استفاده رو ببره
امیدورام ساعات و لحظات خوشی را در این وبلاگ بگذرونین
اگه نرم افزار درخواستی دارین در قسمت نظرات بگید من بزارم توی وبلاگ تا شما هم در پیشرفت هر چه سریعتر وبلاگ سهیم باشید
به امید روزی که هیچ نرم افزار جالب و ارزنده ای از چشم این وبلاگ پنهان نماند
با تشکر ** حسین **

بدست آوردن رمز فایل های RAR با Rar Password Recovery v1.1 RC17

 

 

امروزه افراد برای کم کردن حجم فایل های خود به منظور جابجا کردن فایل های خود از نرم افزار هایی از قبیل : WinZip , Winrar , Power Archiver , 7-Zip و ... استفاده میکنند . این نرم افزار های برای فشرده سازی فایل های از فرمت های مانند : ZIP , Rar و .. استفاده میکنند که از میان این دو فرمت Rar محبوبیت بیشتری دارد . نرم افزار اصلی برای فشرده سازی با فرمت RAR نرم افزار WinRar میباشد که امکانات فراوانی را به کاربران میدهد و به همین دلیل یکی از محبوبترین نرم افزار ها میباشد و بر روی بیشتر کامپیوتر های این نرم افزار نصب است و از آن استفاده میکنند . یکی از قابلیت های این نرم افزار گذاشتن رمز بر روی فایل های میباشد که هر شخصی نتواند فایل فشرده شده با فرمت RAR را باز کند ولی بعضی اوقات خود اشخاصی که این رمز را گذاشته اند , رمز را از خاطر میبردن و یا اشخاص دیگری میل دارند که رمز این فایل های رمز گذاری شده را بیابند. اما حال راه پیدا کردن رمز چیست ؟؟؟
نرم افزار Rar Password Recover یکی از قوی ترین نرم افزار های موجود میباشد که از راه های Brute Force Attack , Boost Up Attack و یا Dictionary Attack میتواند رمز فایل های فشرده شده به فرمت RAR را برای شما پیدا کند , این نرم افزار یه شما امکان که از اعداد , حروف ( کوچک و بزرگ ) و یا از سیمبل های استفاده کنید . شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی رمز فایل های فشرده شده RAR را پیدا کنید.

 

FreeSoftDownload.ir

 

 

( دانلود در ادامه مطلب )

 

لینک دانلود

http://www.dl.fsd.ir/dl2/Rar-Password%20Remover-v%201.1-RC17-%5Bwww.FreeSoftDownload.ir%5D.exe

 

پسورد فایل زیپ شده

www.fsd.ir

ادامه مطلب بدست آوردن رمز فایل های RAR با Rar Password Recovery v1.1 RC17
?
?